1396/11/21 شنبه

نشست دکتر جلیلی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی با فعالین اقتصادی هرمزگان:

به گزارش روابط عمومی،نشست دکتر جلیلی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی با فعالین اقتصادی با حضور اعضای شورای هماهنگی بانکها و بیمه های دولتی ،مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی در سالن اجتماعات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان ظهر شنبه برگزار شد.
در این نشست ابتدا دکتر ابراهیمی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان به ارائه ی گزارشی از سرمایه گذاری استان پرداخت.
دکتر ابراهیمی در این نشست از سرمایه گذاران خارجی نام برد و افزود بخشی از این سرمایه گذاری ها به صورت مستقیم  در استان انجام می شود و بخشی به صورت غیر مستقیم است.
در ادامه ی این نشست ، فعالین اقتصادی استان دغدغه های خود را بیان کردند.
فعالین اقتصادی ضمن ارائه ی گزارشی از فعالیت های خود به ساختار اداری دستگاه ها اشاره کردند و خواهان سهولت انجام فعالیت هایشان از طرف بیمه ها و بانکها شدند.
دکتر جلیلی معاون امور حقوقی و مجلس شورای اسلامی وزارت امور اقتصادی و دارایی در انتهای این نشست به جمع بندی سخنان حضار پرداخت و افزود : برای پیگری و تحقق خواسته های فعالین اقتصادی استان هرمزگان تلاش خواهد کرد، وی این نشست را بهترین نشست با فعالین اقتصادی در استان ها خواند و ابراز امیدواری کرد هر چه سریع تر موانع از پیش روی فعالین اقتصادی کشور برداشته شود.
 
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^