1398/3/3 جمعه

پیام تبریک نماینده وزیر به مناسبت آزادسازی خرمشهر:

به گزارش روابط عمومی، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان طی پیامی فرا رسیدن سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر را به آحاد ملت شریف ایران تبریک گفت.
متن تبریک محمد علی امانی زاده بدین شرح است :

تاریخ پرفراز و نشیب این سرزمین، مملو از رویدادهایی است که هر یک برگی زرین در تاریخ جهان است. در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

سوم خردادماه سالروز حماسه‌ ی عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور دلاوری های مردمان این سامان در راه  شرف و  ارزش های مقدس این خاک است.

بی تردید این مناسبت فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با رشادت های خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.

اینجانب فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند یگانه مسئلت دارم.
 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^