1398/3/9 پنجشنبه

محمد علی امانی زاده، با ارسال پیامی، روز جهانی قدس را گرامی داشت.

پیام نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان با ارسال پیامی روز جهانی قدس را گرامی داشت.
متن پیام محمدعلی امانی زاده به این شرح است :
روز قدس، روز برآمدن امواج خروشان ملت‌ های آگاه و غیور علیه ظلم و ستم و روز بیداری مسلمانان و اتحاد آنها در مقابل دشمنان و مستکبران عالم است. این روز مقدس، یادآورحماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌ کرانه و مظلومیتی بی ‌مرز است.

روز قدس، روز تجدید اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمانان در حمایت امت اسلام از آرمان قدس شریف و فلسطین به شمار می ‏رود؛ روزی که نه تنها ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی، بلکه تمامی ملت ‌های عدالت ‌طلب، آزاداندیش و آزادی ‌خواه در اقصی نقاط جهان، با حضور در راهپیمایی این روز، انزجار قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضد انسانی و جنایات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیسم علیه ملت مظلوم فلسطین، ابراز می ‌دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، میراث ماندگار معمار کبیر انقلاب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات این ماه پرفیض الهی همچون سال های گذشته همگام و همصدا با سایر مسلمانان از تمامی آحاد مردم وخصوصا«کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان »دعوت می ‌نمایم تا با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی این روز باعظمت، بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار و رژیم صهیونیستی به نمایش گذارده و فریاد رسای خود را در حمایت از ملت ستمدیده فلسطین و آزادی قدس شریف، به گوش جهانیان برسانند.

 محمد علی امانی زاده
 نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^