1398/4/10 دوشنبه

نشست نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان با ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان:

به گزارش روابط عمومی ، نشست هفتگی ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان با حضور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان برگزار شد.

  • درابتدای این نشست محمد علی امانی زاده مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان  از تلاش های ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان در انجام امور محوله تشکر و بر اجرای قوانین تاکید کرد.

نماینده وزیر در ادامه به جلساتی  که در  هفته گذشته با مقام عالی وزارت داشت پرداخت و در خصوص تاکید دکتر دژپسند نسبت به وظیفه وزارت امور اقتصادی و دارایی  به عنوان متولی امورمولد سازی اموال مازاد شرکتها و دستگاههای دولتی از طریق فروش یا اجاره بلند مدت ، سرمایه گذاری خارجی و داخلی و تضمین پرداخت اصل و سود سرمایه به سرمایه گذار توضیحاتی ارائه داد.نماینده وزیردر استان با اشاره به وظیفه ذیحسابان در زمینه شناسایی و گزارش اموال مازاد دستگاهها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت جذب سرمایه گذار با توجه به شرایط دستگاههای تحت نظارت،خواستار پیگیری مجدانه همراه با قدرت ،دقت ، سلامت و عدالت ذیحسابان و مدیران مالی دستگاههای استان  در این زمینه شدد. امانی زاده با اشاره  به تاکید مقام معظم رهبری  بررونق تولید ،خواستار دنبال کردن سیاست های مالی و پولی  جهت نایل شدن به این امر شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان در ادامه به الزام اجرایی شدن خزانه الکترونیک ،واریزیک درصد از یک دوازدهم هزینه های سالانه  شرکت های مشمول بند ز قانون بودجه 1397 به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل اشاره کرد.
امانی زاده و در خاتمه با تاکید بررعایت کرامت ،حرمت و شخصیت ذیحسابان و اینکه ذیحساب نماینده  وزارت امور اقتصادی و دارایی در تمام جهات در دستگاه اجرایی است ،از تلاش و همت ایشان در جهت موفقیت و نیل به اهداف عالی وزارت متبوع تقدیر و تشکر نمود.

 

در بخش دیگری از این نشست معاون  نظارت مالی و رییس خزانه معین استان ضمن اشاره و تاکید بر سخنان نماینده وزیر در استان هرمزگان به حضور ذیحسابان در ویدیو کنفرانس مربوط به اموال  دولتی اشاره کرد ، علی دهقانی پشترودی در ادامه به مکتوب کردن و ارسال مشکلات مربوط به خزانه الکترونیک نیز پرداخت و  انجام دقیق آن را خواستار شد .

در پایان این نشست ،کلاس آموزشی در خصوص نحوه محاسبه سود اسناد خزانه سررسید سالهای آتی توسط ذیحساب اداره کل راه و شهرسازی برگزار گردید و ذیحسابان به طرح مسایل مربوطه پرداختند .


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^